Studio
Fotografii Cyfrowej

O Firmie

 

STUDIO KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI FOTOGRAFICZNEJ "HACKERT"

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim pasją i profesjonalizmem.
Od wielu lat świadczymy usługi fotograficzne oferując naszym klientom doświadczenie i wiedzę.
Wiemy jak ważnymi momentami w życiu są ślub, komunia, urodziny lub inne wydarzenia okolicznościowe i zawsze staramy się odzwierciedlić w naszych pracach niepowtarzalność tych chwil, uchwycić naturalny nastrój dnia i dać możliwość cieszenia się tymi zachowanymi na wiele lat pamiątkami, jakimi są zdjęcia.
Zaufało nam wielu klientów i zawsze w najwyższym stopniu staramy się aby wykonywać nasze prace najlepiej – tak by klienci doceniali naszą pracę i mogli z pełnym zaufaniem polecać nas swoim znajomym.
Tworzymy dla Państwa fotoreportaże, albumy okolicznościowe, wywołujemy zdjęcia z negatywów, slajdy,peny,CD,DVD,HD + wszystkie rodzaje kart.
Robimy reprodukcje i przenosimy dowolne formaty zdjęć na nośniki cyfrowe, zarówno płyty CD, DVD czy pendrive’y.
Proponujemy sesje artystyczne, plenerowe, sesje z najważniejszych chwil w życiu: narodziny, chrzty, komunie, śluby, uroczystości rodzinne.
Fotografujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firm – sesje fotograficzne, imprezy integracyjne, eventy, konferencje, targi – oferujemy fotografię produktową.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze szczegółową ofertą

Oferujemy sesje z kolorze, czarno-białe, w sepii, z napisami na zdjęciach, zdjęcia z ramkami, zdjęcia w passe-partout (paspartu), foto-indeksy, albumy, kalendarze,kubeczki,koszulki i inne gadżety ze zdjęciami.

Zapraszamy do kontaktu lub ustalenia spotkania w celu omówienia indywidualnych potrzeb.

                                         Ariel  fotograf FUJIFILM HACKERT